SKKN by KIM

DENIZ AKKAYA

Kim Kardashian, güzellik imparatorluğunu yeni cilt bakımı markası ile genişletiyor!

Geçtiğimiz hafta Forbes’un haberine göre milyarder olan başarılı girişimci, Salı günü potansiyel bir cilt bakım markası için marka tescili başvurusu yaptı. Her markası için kendi isminden ilham alan Kim, bu markası için de SKKN by Kim ismini seçmiş. Kardashian West’in şirketi kimisaprincess Inc. tarafından tescillenmek isteyen marka cilt bakımı, saç bakımı, tırnak ürünleri, parfümler ve daha fazlası gibi güzellik ürünleri sunacak. Geçtiğimiz Eylül ayında da KKW Home’u tescilleyen marka, SKKN by Kim’in ürünleri arasında mum gibi dekoratif eşyalar da listeleyerek, belki de iki girişimin bir yürütüleceğini işaret ediyordur.

Kardashian, KKW Beauty ve KKW Fragrance markalarının yanı sıra, şekillendirici ve rahat giyim serisi Skims’i de yönetiyor. Belki de Kim, 2019’da Kylie Skin markasını piyasaya süren küçük kız kardeşi Kylie’den ilham almıştır… Ancak Kim’in sektördeki tek rakibi kız kardeşi olmayacak; annesi Kris Jenner da piyasaya sürmeye hazır bir cilt bakımı koleksiyonu olduğunu geçtiğimiz hafta duyurmuştu.

Annesi ve kız kardeşinin yanında Kim Kardashian bu girişimiyle, Jennifer Lopez, Rihanna ve Rhode adlı cilt bakım markasını çıkarmaya hazırlanan Hailey Bieber’ın arasına katılmış olacak.


ÖNERİLEN