SKKN BY KIM HAKKINDA TÜM BİLDİKLERİMİZ

DENİZ AKKAYA

Bu ay, Kim Kardashian uzun zamandır merakla beklenen cilt bakım markası SKKN BY KIM’in lansmanını duyurdu…

Oldukça basit, şık ambalajlarda dokuz üründen oluşan ve KKW Beauty’nin% 20’sine sahip olan Coty ile ortaklaşa oluşturulan SKKN BY KIM, yeni ürün yelpazesinin adının Lori Harvey’in mevcut şirketi SKN’e benzerliği nedeniyle daha ilk günden eleştirilerin hedefi oldu.

SKKN BY KIM ve SKN by Lori Harvey isimleri arasındaki benzerliklerin yanı sıra, SKKN BY KIM’in uzun süredir bir isim hakkı savaşı verdiği ortaya çıktı. Farklı bir şirketle de olsa, Kardashian’ın kurumsal kuruluşu Kimsaprincess Inc. ., SKKN+ olarak faaliyet gösteren 4 yıllık cilt bakım şirketi Beauty Concepts LLC ile davalık.

Aktif bileşenler ve teknik formüllerle formüle edilen SKKN By Kim, cildin doğal yeteneklerini destekleyen ve cildi canlandıran cilt bakım çözümleri sunmayı hedefliyor.

SKKN BY KIM
SKKN BY KIM

“Tüm iş atılımlarımda, pazardaki boşlukları ustalıkla hazırlanmış ve evrensel olarak sevilen ürünlerle doldurma tutkum ile ilerledim. Şimdi bu yaklaşımı cilt bakımı markama da taşıyorum. “Sedef hastalığı teşhisi olarak başlayan şey, cilt bakımı keşifleri yolculuğumun katalizörü oldu ve cildim ve ona nasıl bakmam gerektiği hakkında daha fazla bilgi edinmem için bana ilham verdi. Yıllar boyunca en iyi dermatologlar ve estetisyenlerden bazılarıyla çalışmak, uzmanlıklarından öğrenmek için bana inanılmaz bir fırsat sundu – ve öğrendiklerimi paylaşmam gerektiğini biliyordum. Yıllarca toplanan bilgilerle beslenen SKKN By Kim’in bilim destekli formülleri, cildin iç potansiyelini yeniden canlandırmak ve güven aşılamak için birlikte çalışır. Sonunda bu koleksiyonu herkesle paylaşabildiğim için gurur duyuyorum.”

SKKN BY KIM
SKKN BY KIM

SKKN by Kim koleksiyonu şunları içerir:

  • Temizleyici: Her türlü makyajı, suya dayanıklı kalıntıları, istenmeyen yağları ve kirleri cildi soymadan nazikçe çözmeye yardımcı olmak için geliştirilmiş, hafif köpüren bir temizleyici.
  • Tonik: gözeneklerin görünümünü azaltmaya ve cildin dokusunu iyileştirmeye yardımcı olmak için çift asidik ve enzimatik eksfoliasyon kullanan cilt yenileyici bir tonik.
  • Eksfoliye: Cildin yenilenmesini teşvik etmeye yardımcı olan çift mekanik ve enzimatik eksfoliyatör, aynı zamanda tazelenen ve yeniden dokulandırılan yenilenmiş cilde kavuşmanızı sağlar.
  • Hiyalüronik Asit Serumu: 72 saatlik nem sağlayan ve aynı zamanda dehidrasyonu ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olan çok molekül ağırlıklı bir hiyalüronik asit serumu.
  • C8 Vitamin Serum: Kollajen sentezini artırmak için güçlü bir C8 vitamini dozu içeren Vitamin C8 Serum, aynı zamanda pigmentasyonların, kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
  • Yüz Kremi, cildi beslemek ve canlandırmak için çalışan sıkılaştırıcı bir nemlendiricidir. Bir postbiyotik formülasyonu içerir ve sıkılığı, esnekliği ve parlaklığı geliştirmeye yardımcı olmak için retinole doğal bir alternatif ile zenginleştirilmiştir.
  • Eye Cream, elastikiyeti koruyan ve aynı zamanda göz çevresindeki şişliği ve ince çizgileri azaltan nemlendirici bir göz kremi. İlave hidrasyon için hyaluronik asit ve kollajen üretimini teşvik etmenin yanı sıra gözle görülür şekilde sağlam, dinlenmiş ve aydınlatılmış göz konturunu teşvik etmek için peptitler içerir.
  • Yağlar: C vitamininin son derece stabil ve aktif formu ile yapılan Oil Drops, ten renginin eşitlenmesine yardımcı olur, gözeneklerin görünümünü azaltır ve ciltte parlak ve ışıltılı bir görünüm sağlar.
  • Gece Yağı: cildin gece boyunca yeniden enerji kazanmasına yardımcı olan ve aynı zamanda nemli ve dolgun hissettiren esnek, pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüm sağlayan bir kür.

Ek olarak, her ürün şık, minimalist ve doldurulabilir ambalajlarda şişelenir. Şirket, çevresel etkiyi azaltmak için yeniden doldurmaların çevre dostu malzemeler içinde paketlendiğini söyledi.


ÖNERİLEN