RPDR UK 3. SEZON HAKKINDA TÜM BİLDİKLERİMİZ

DENİZ AKKAYA

Serinin ilk cis kadın kraliçesi de dahil olmak üzere yeni RuPaul’s Drag Race UK 3. sezon kadrosu duyuruldu!

RuPaul’un Drag Race UK üçüncü sezonu kadrosunda, 2. sezondan tanıdık bir yüz de yer alıyor. Hayranların hatırlayacağı gibi, Veronica Green, COVID-19’a yakalandığı için geçen sezondan ne yazık ki çekilmek zorunda kalmıştı.

Çarşamba günü açıklanan kadroda Veronica, Ella Vaday, Scarlett Harlett, Choriza May, Elektra Fence, Krystal Versace, Charity Kase, River Medway, Kitty Scott-Claus, Victoria Scone, Vanity Milan ve Anubis ile yarışacak.

BBC iPlayer’da yayınlanan, 35 milyondan fazla izleyici ve eleştirmenlerce oldukça beğenilen son iki sezonda olduğu gibi, Drag Race UK’in üçüncü sezonunda RuPaul ve Michelle Visage’a jüri panelinde Alan Carr ve Graham Norton eşlik edecek.

ANUBIS

Yaş: 19
Şehir: Brighton

Çekimler sırasında 19 yaşında olan Anubis, Drag Race’de yer alan en genç queen oldu. Anubis, aynı zamanda Drag Race’de yarışan ilk Mısırlı queen. 13 yaşından beri müzik sektöründe ve caz vokaliyle tanınıyor.

CHORIZA MAY

Yaş: 30
Hometown: Newcastle

KRYSTAL VERSACE

Yaş: 18
Şehir: Kent

VANITY MILAN

Yaş: 29
Şehir: South London

CHARITY KASE

Yaş: 24
Şehir: Lancashire

ELEKTRA FENCE

Age: 29
Hometown: Burnley, Lancashire

ELLA VADAY

Burnley, Lancashire

RIVER MEDWAY

Yaş: 22
Şehir: Kent

VERONICA GREEN

Age: 35
Şehir: Rochdale, Lancashire

Veronica, RuPaul’s Drag Race UK’de Rusical yarışını kazanan ilk kraliçe. Ayrıca, gelecek sezon RuPaul’s Drag Race UK’de yarışmak için açık bir davetle COVID-19 nedeniyle yarışmadan ayrılan ilk kraliçedir. Franchise tarihinde ise Eureka’dan sonra ikinci.

KITTY SCOTT-CLAUS

Yaş: 29
Şehir: Birmingham

SCARLETT HARLET

Yaş: 26
Şehir: East London

VICTORIA SCONE

Yaş: 27
Şehir: Cardiff

Victoria, Drag Race serisinin ilk cis-kadın yarışmacısıdır.


ÖNERİLEN