MAX&Co. x EFISO ROCCO MARRAS: PONY RIDE

Şubat 2022 – MAX&Co. Tasarımcı Efisio Rocco Marras ile ortaklaşa oluşturulan &Co.LLABORATION serisinin son bölümü olan yeni kapsül Pony Ride’ı tanıttı. I’M Isola Marras’ın kreatif direktörü Efisio, baskı ve renk sevgisi ve enerjik, sanatsal tasarımlarıyla ünlüdür.

Koleksiyon için, kendisi de hevesli bir binici olan Efisio, fotoğrafçı Perry Ogden’in İrlandalı Gezgin topluluğunun üyelerini atlarıyla belgeleyen 1999 tarihli kitabı Pony Kids’den ilham aldı. Arşivler, klasik, fonksiyonel tasarımları alıp oyuncu, ileri görüşlü bir ruhla bozan dinamik koleksiyonun çıkış noktası oldu.

Koleksiyon, toprak tonları ve geleneksel ekoseler, fuşya ve asit yeşili sarsıntılarıyla aydınlatılıyor. Elbiseler, ceketler ve yelekler kadın giyimi ve erkek giyiminin geleneksel “kurallarıyla” oynuyor. Parçaların tavrını özgür bir ruh belirliyor; Koleksiyonun özünde işlevsellik ve moda yatıyor.

Sofia Lucas;Josè Santana
Silvia Grilli

Kapsül koleksiyonun adı – Pony Ride – MAX&Co’ya özgü aktif ve dinamik bir tadı özetliyor: güçlü, enerjik ve her zaman hareket halinde olan kadın.

‘Ride’ bir hareket fiili ve koleksiyonu tasarlarken bizzat yaşadığım güç ve eğlence duygusunu hatırlatıyor.” – Efisio Rocco Marras

Miguel Enamorado
Oksana Smirnova

&Co.llaboration kapsülleri, MAX&Co’nun ve birlikteliğin bir kutlamasıdır.  MAX&Co hikayesinin devam eden bir parçası olan, köklü isimlerden yükselen yeteneklere kadar markanın dostları, sınırlı sayıda, sezonluk kapsüller üzerinde işbirliği yapmaya ve evin farklı kodlarına kendi yorumlarını katmaya devam ediyor.

Koleksiyon, Eylül 2022’den itibaren çevrimiçi olarak ve mağazalarda satışa sunulacak.


ÖNERİLEN