JUICY COUTURE SS21 İLE 2000’LERE YOLCULUK

DENİZ AKKAYA

Süper modellerin benimsediği ve Gen Z’nin de yoğun ilgisiyle bu senenin trendlerini ele geçiren Y2K stili, bir markayı da küllerinden doğurtmayı başardı.

2000’lerin en popüler markalarından Juicy Couture, İlkbahar/Yaz 2021 kampanyasında imza kadife parçalarının güncellenmiş versiyonlarına yer verdi.

Külot ve sütyen üstlerdeki elastik bantlar, markanın logosunu taşıyor ve rengarenk eşofman altlarını tamamlıyor. Parlak taşlar ile yazılı “Juicy Couture” yazısı, ceketlerin ve altların arkasında yerini alarak bizi zamanda yolculuğa çıkarıyor.

Juicy Couture, giysilere ek olarak, kadife takım elbise ve elbiselerle uyumlu pastel mavi ve pembe tonlarda markanın logosu baskılı bir çanta koleksiyonu da çıkardı.

Çoğu zaman, tekrar piyasaya sürülen markalar, ya ağırlıklı olarak arşivlerine bağlı bir koleksiyon ya da tamamen tanınamaz yeni bir stile sahip bir koleksiyon ile çıkış yaparlar. Juicy Couture ise ikisini de aynı anda yapabilmeyi başardı! Eski Ivy Park tasarımcısı Amy Gibson, markanın tanıdık parçalarını koleksiyona eklerken, aynı zamanda yeni ve taze bir Juicy Couture hissini de verdi.

İkonik kadife eşofmanların yanı sıra, Y2K stilinin olmazsa olmaz her türlü parçasını bu koleksiyonda görebilmek mümkün!


RECOMMENDED