Hakkımızda

Dry Clean Only, yılda iki defa yayınlanan bir moda ve kültür dergisidir. Moda, fotoğraf, sanat, röportaj ve makaleler aracılığıyla izleyicileri için akılda kalıcı ve dinamik içerikler oluşturmayı hedefler. Yenilikçi bir tavır sergiler, meraklı gözlere sahiptir, yargılamaz, eleştirmez, rekabet etmez ve dışlamaz.

Dry Clean Only, zamanımızın genç ve yetenekli, uluslararası ve yerel yaratıcılarını öne çıkarmayı amaçlar. Dry Clean Only ekibi ve katkıda bulunanlar, moda, mimarlık, müzik ve sanat dünyasından dinamik ve çok yönlü kişilerden oluşmaktadır. Fotoğrafçılık, moda, sanat ve kültür, güzellik ve mimarinin yanı sıra hem basılı hem de dijital platformlardaki röportajları ve makaleleriyle queer görünürlüğü, kadın hakları ve küresel ısınma konularını vurgular.

Dry Clean Only olarak değişimin bireyde başladığına inanıyoruz. Değişen her birey, toplumun dönüşümüne doğrudan katkıda bulunur. Bu değişimle birlikte hareket ederek daha bilinçli, duyarlı, adil ve optimist bir yere ulaşmak için aktif rol alınması gerektiğine inanıyoruz.