DONNI DAVY’NİN YENİ MARKASIYLA EUPHORIA MAKYAJI HAYAT BULUYOR!

DENİZ AKKAYA

Makyaj trendleri üzerinde daha büyük etkisi olan başka bir dizi daha yok! Euphoria hayranlarına harika haberlerimiz var… Dizinin makyaj artisti Donni Davy, yeni markasıyla favori Euphoria görünümlerinizi yeniden yaratmaya yardımcı olmaya geliyor!

Geçtiğimiz sezon, internet Euphoria makyajıyla ilgili her şeye kafayı takmış durumdaydı. Meme’lerden sayısız rekreasyona ve ilham verici görünümlere kadar dizinin ışıltılı, mücevherli makyaj görünümleri bir pop kültürü simgesi olarak yerini belirledi.

Doniella Davy, Euphoria glam’nin arkasındaki isim ve “Euphoria makyajı”nın mucidi! Şimdi, hayranlara sabırsızlıkla bekledikleri şeyi, Euphoria ve A24 ile işbirliği içinde yapılan Half Magic’i veriyor. Davy, yeni markası Half Magic’i geçtiğimiz hafta Instagram sayfasından duyurdu. Davy markayı, 2019’da dizinin birinci sezonu sona erdiğinde yaratmaya başlamış. Yani, büyük ihtimalle yeni sezonda markanın ürünlerini çoktan görmüş olmalıyız!

Davy Instagram’da paylaştığı bir gönderide, “HAYALLERİMİN makyaj markasını oluşturmak için bir süredir gizlice çalışıyordum” dedi. “Half-Magic’i tanıtmak için daha heyecanlı olamazdım heralde!” Instagram’ın güzellik haber hesabı @trendmood1‘e göre, Half Magic’in bu bahar, Mayıs civarında lansmanının yapılacağı söyleniyor.

Marka lansmanından önce, markadan neler bekleyebileceğinizi görmek için Donni’nin Instagram sayfasını ziyaret etmek iyi bir fikir olabilir. 400 binin üzerinde takipçiye sahip Davy, dizinin makyaj görünümlerine sık sık sahne arkasına bir göz sunuyor. Görünümün arkasındaki sembolizmi ve tasarımları oyuncu kadrosuyla geliştirme sürecini açıklıyor.

Dizinin makyaj görünümleri çoğunlukla gözlere odaklanmış olsa da, markanın diğer ürünlerini görmek için de sabırsızlanıyoruz!

Instagram’da @halfmagicbeauty‘i takip edin ve gelişmelerden haberdar olmak için halfmagicbeauty.com‘a kaydolun.


ÖNERİLEN